Один із найдорожчих у світі суперкарів розбили в ДТП на рівному місці (відео)

У Хорватії в ДТП попав унікальний суперкар Pagani Zonda HP Barchetta. Ультраексклюзивний родстер вартістю 15 мільйонів євро є одним із найдорожчих автомобілів сучасності.

Pagani Zonda HP Barchetta розбили під час автопробігу суперкарів у Загребі. Суперкар занесло на відносно невеликій швидкості і він вдарився задньою частиною.

У кабріолета вирване заднє колесо, немає частини антикрила і відлетіли ліхтарі. Враховуючи, що кузовні деталі – карбонові, ремонт суперкара буде дорогим.

Pagani Zonda HP Barchetta – найдорожча та найексклюзивніша версія суперкару. Усього виготовлено лише три таких кабріолети з 7,3-літровим 800-сильним V12 від Mercedes-AMG.

На момент появи у 2018 році Pagani Zonda HP Barchetta був найдорожчим новим авто у світі. Проте з того часу з’явилися ще дорожчі Bugatti La Voiture Noire та Roll-Royce Boat Tail.  

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий