Презентовано перший литовський суперкар за ціною Camry (фото)

Литовська компанія Rhino Racing представила суперкар RR01. Авто продаватимуть у вигляді кіт-кара — набору деталей, з яких можна зібрати машину. Про це повідомляє Фокус.

суперкар Rhino RR01, литовський суперкар, новий Rhino RR01

Новий Rhino RR01 — обтічне трекове купе з дверцятами, що піднімаються вгору, і великими круглими фарами. Воно отримало обвіс і величезне антикрило. В основі авто лежить алюмінієва трубчаста рама, на яку встановлено кузов зі склопластику.

Салон Rhino RR01 доволі простий. Заради зниження ваги відмовилися від оздоблення, шумоізоляції та кондиціонера. Цифровий щиток приладів винесено просто на кермо-штурвал.

Rhino RR01, литовський суперкар, новий Rhino RR01

Rhino RR01 пропонують у двох версіях. Стандартний варіант коштує 25 000 євро і оснащений регульованими амортизаторами. Полегшена версія з полікарбонатом замість скла і 19-дюймовими шинами Toyo обійдеться в 27 500 євро.

салон Rhino RR01, литовський суперкар, новий Rhino RR01

Настільки низька ціна зумовлена тим, що литовський суперкар продають без двигуна. Власник під час складання може встановити будь-який свій мотор або ж дозамовити за 37 500 євро 5,2-літровий 480-сильний V10 від Audi R8 і секвентальну КПП.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий