У Європі показали новий дизайн Duster та інших бюджетних моделей Dacia

Марка Dacia презентувала новий логотип, а також нову стилістику лінійки, в якій будуть виконані новинки бренду. Нагадаємо, всі моделі румунської марки Dacia в Україні наразі продаються під брендом Renault, але можна припустити, що незабаром, як і в країнах ЄС, румунські моделі будуть представлені у нас як Дачія, а не Рено.

Так чи інакше, але найбільш цікавим є кросовер Duster, який вже не перший рік входить у перелік найпопулярніших автомобілів. З нього і почнемо. Як видно, крім нового логотипу, Дастер 2023 року зберіг загальні риси і силует, але став стильнішим завдяки новим бамперам, радіаторній решітці та світлотехніці.

Що стосується інтер’єру — на перший погляд, змін ніяких, хіба що новий напис на кермі замість значка.

Що до інших моделей, окрім знайомих Logan і Sandero, румунський автозавод випускатиме абсолютно нові автомобілі – Bigster (флагманський кроссовер), Spring (маленький хетчбек) і Jogger (родинний універсал зі збільшеним кліренсом). Загалом, можна точно сказати, що всі новинки Dacia стали значно симпатичнішими і сучасними.

Коментуючи новий лого, Дені Ле Ось, генеральний директор Dacia, заявив, що «Dacia — це бренд, який постійно перевизначає те, що є важливим у автомобільній промисловості».

До речі, до палітри додали новий фірмовий сірий відтінок Monolith Grey для рейлінгів та інших елементів екстер’єру Sandero Stepway та Duster, а також «земляний» колір Lichen Khaki в дусі Аудюшного Nardo Grey, який натякає на зв’язок Dacia з природою.

Моделі з новим логотипом почнуть сходити з конвеєра вже цього літа, але у продаж поступлять восени. Що цікаво, віднині всі автомобілі Дачія отримають обмеження швидкості на рівні 180 км/год. Таке рішення альянсу, тож згодом таке ж обмеження буде діятиме і на автомобілях Рено.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий