Український блогер розповів про вартість ТО Lamborghini у Польщі

Багато хто з українців, які переїхали за кордон, особисто переконалися в тому, що Україна дуже прогресивна Держава. Особливо це стосується різного рівня сервісу, як онлайн, так і офлайн. Але в даному випадку мова йде про автосервіс і його вартість.

Загальновідомо, що в Україні відремонтувати суперкар можуть хлопці з гаражів. Ба більше, у нас, наприклад, роблять 6-колісні Гелендвагени не гірше (а, може, й краще), ніж на заводі у Німеччині, тому навіть в умовах війни іноземці частенько замовляють їх в Україні. Що до даного випадку, український блогер Дмитро Хиценко (@khitsa в Інстаграм) оприлюднив інформацію про вартість планового обслуговування своєї Lamborghini Huracan у Польщі.

Зазначимо: пробіг автомобіля становить 5 тисяч кілометрів, а нижче прайс на запчастини і їх заміну (за даними Дмитра, у доларах) на офіційному сервісі Ламборгіні в Польщі:

  • Заміна оливи в двигуні — $1400
  • Заміна мастила в КПП — $2650
  • Заміна інших рідин — $1700
  • Замін свічок і фільтрів — $1500
  • Фарбування+демонтаж/монтаж супортів — $1250
  • Датчики тиску для коліс і демонтаж/монтаж дисків — $3500

Сумарно: $12 000. В принципі, у нас все.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Один комментарий к “Український блогер розповів про вартість ТО Lamborghini у Польщі

  1. Хз як його в Польщу випустили, останнім часом в м. Ковель тусується, вже в Україні.

Добавить комментарий