Український ІТ-підприємець вразив своїм кортежом навіть Монако (відео)

Молодий айтішник проїхався дорогами Монако на розкішному Майбаху у супроводі охорони на Гелендвагені. Звичайно, як для цього князівства, це не надто й дорого-багато, але з огляду на українські номери, не дивно, що цей не залишився непоміченим.

Одразу зазначимо, що деякі люди відразу задалися б питанням, яким чином заможні українці потрапляють за кордоном (ми про чоловіків). Адже після 24 лютого справді чимало суперкарів на вітчизняних номерах опинилися за кордоном. Можна сказати, навіть більше з них. Але у даному випадку претензії будуть недоречними, бо у власника цього кортежу троє дітей.

Хто ж це, якщо не олігарх Ярославський з його дорогущими Геликами? У даному випадку мова йде про 39-річного Удянського Миколу Олександровича, уродженця Харкова. Як пише Вікіпедія, це український ІТ-підприємець, науковець, співвласник медіахолдингу Parlament Media Group, співзасновник і колишній співвласник криптобіржі Coinsbit.

Що до самого кортежу, окрім «непростих» номерів з чудовим поєднанням цифр, він вирізняється топовим Mercedes-Maybach S-Class (223) і таким же свіженьким, та ще й тюнінгованим Гелендвагеном. Якщо загалом, сумарна вартість таких машин становить ближче до мільйона доларів (у випадку з Майбахом і Брабусівськими Геліками скласти точну вартість майже неможливо). Адже, як ми вже писали, це не просто G-Class, а Brabus 700 Widestar Mercedes-AMG G 63 вартістю близько $400 тисяч.

Для тих, кого цікавлять кортежі, зазначимо, що пост про кортеж Ахметова став найпопулярнішим за 2021 рік, і час від часу нам пишуть, на чому (і де) зараз пересувається найбагатша людина України. Але на жаль, точної і достовірної інформації нема.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий