Українські всюдиходи «Богун» рятують постраждалих від підриву Каховської ГЕС (відео)

Українські всюдиходи «Богун» прийшли на допомогу постраждалим від повені в Херсонській області, що розпочалася після підриву Каховської ГЕС. Рятувальники ДСНС використали їх для евакуації жителів Херсонської області. Про це пише Фокус

Всюдиходи «Богун» пристосовані для використання в умовах паводку. Вони створені для пересування по болоту, а також можуть плавати.

Підрив Каховської ГЕС, повінь у Херсоні, всюдихід богун, український всюдихід
Фото: ДСНС України

Для ДСНС «Богун» укомплектована лебідкою, бензопилами, шанцевим інструментом, а також медичним обладнанням, навігаційною системою та засобами зв’язку.

Підрив Каховської ГЕС — не перша катастрофа, при ліквідації наслідків якої використовуються всюдиходи «Богун». У ДСНС експлуатують їх з 2020 року і вони неодноразово рятували постраждалих під час повеней. Нещодавно «Богун» випробував міністр оборони Олексій Резніков.

Підрив Каховської ГЕС, повінь у Херсоні, всюдихід богун, український всюдихід
Фото: ДСНС України

Український всюдихід «Богун» — особливості та характеристики

Снігоболотохід «Богун» — модифікація знаменитого українського всюдихода Sherp. Він сягає 3,4 м завдовжки, але при цьому здатний вмістити до 6 осіб, також є можливість перевозити постраждалих на ношах.

Український всюдихід оснащений 1,5-літровим 44-сильним дизелем Kubota та 5-ступінчастою механічною КПП. Діаметр його коліс із шинами низького тиску досягає 160 см. «Богун» здатний розганятися до 40 км/год на суші та до 6 км/год на воді, а також буксирувати 2,4-тонний причіп. Палива вистачає на 15 годин роботи.

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий