В Одесу привезли перший в Україні спорткар Ferrari F8 Tributo (фото)

Війна війною, а Феррарі за розкладом! Насправді поява нових мажИрних тачок в Україні навіть у такі непрості часи не може не тішити – бодай щось приємне відбувається не завдяки, а всупереч. Після 24 лютого до нашої країни завезли не так вже і мало спорт- і суперкарів, з-поміж яких є McLaren GT, рідкісний Порше та навіть культовий Ford Mustang GT Fastback.

Новейший суперкар Ferrari полностью рассекречен | ТопЖыр

Що до свіжої обновки, мова йде про Ferrari F8 Tributo – це перший такий авто, помічений на теренах України! Італійський спорткар було помічено на одному із автосервісів Одеси. F8 Tributo є наступником моделі 488 GTB, який дебютував кілька років тому на Женевському автосалоні.

Новейший суперкар Ferrari полностью рассекречен | ТопЖыр

Ferrari F8 Tributo оснащений знайомим 3,9-літровим V8 твін-турбо, що розвиває 720 л. с. і 770 Нм крутного моменту. З 7-ступінчастою КПП із двома зчепленнями розгін до 100 км/год займає 2,9 с, а до 200 км/год – 7,8 с. Максимальна швидкість становить 340 км/год. Початкова вартість автомобіля – більше 300 тисяч євро!

Нагадаємо, всього за кілька днів до війни в Україну привезли одну із найдорожчих моделей Феррарі у світі! Щоправда, згодом її вивезли у Польщу…

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий