В Україні помітили унікальний позашляховик Гелендваген Ландолєт за $1 мільйон (фото)

Модель Mercedes-Maybach G650 Landaulet вважається надзвичайно рідкісною і колекційної. Адже таких авто було зроблено всього 99 екземплярів! Новим унікальний Гелендваген коштував у 2017-2018 роках 460 тисяч євро, але зараз на вторинному ринку складно найти аналог дешевше ніж за 1 мільйон євро.

Що стосується поміченого в Україні екземпляра, насправді це не оригінал, а копія. Її було зроблено в Нікополі (Дніпропетровська область). Українську версію позашляхового G650 Landaulet виготовили на базі серійного Гелендвагена 2001 року. Минулого року це авто продавали за чверть мільйона євро.

ФОТО: stan16_photography

Mercedes-Maybach G650 Landaulet – не лише перший позашляховик Майбах, а й найдорожчий Мерседес Гелендваген в історії. Великий, потужний і комфортабельний – Mercedes-Maybach G650 став вершиною розвитку Геліка.

Автомобіль довжиною 5,35 м і шириною 2,24 м їде на величезних 22-дюймових ковзанках, а його кліренс досягає 45 см. Порівняно з ним і кросовер Bentley Bentayga, і навіть новий Rolls-Royce Cullinan – однаково Смарт. Але головна особливість – це дах, що складається, перетворюючи автомобіль на позашляховий кабріолет (але тільки для задніх пасажирів), тому такий кузов і має назву ландолет (або, як правильніше сказати, ландолє).

@artur.0063

♬ Popcorn (Rework) — Mike Candys & Jack Holiday

Нагадаємо, у 2021-му році в Україну завезли справжній G650 Landaulet, щоправда, на певний проміжок часу (для зйомок реклами).

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий