Новий суперкар Mercedes став найдорожчим в утриманні авто

Фантастичний суперкар Mercedes-AMG One вразив не лише характеристиками та ціною, але й вартістю утримання. Чеки на СТО за обслуговування автомобіля можуть шокувати.

Приміром, після 50 тис. км пробігу в Mercedes-AMG One потрібно повністю перебрати трансмісію та замінити в ній низку деталей. Обійдеться це аж у 850 тис. євро тобто, як два Ferrari 812 Superfast чи Lamborghini Aventador.

Мабуть ще в жодній моделі в історії за ТО не доводилося віддавати третину її ціни. Навіть Bugatti Chiron та Veyron дешевші в утриманні.

Мастило в 1,6-літровому турбомоторі Mercedes-AMG One потрібно міняти кожні 5000 км. Вартість процедури не називають, але очевидно вона теж буде дорогою, бо до двигуна ще треба добратися. Шини та керамічні диски — також недешеві розхідники.

Подписывайся на наш Telegram (там информация появляется быстрее, чем на сайте), не забывай про наш Инстаграм (там частенько то, чего нет ни на сайте, ни в Телеграме). Ну и конечно, подпишись в Facebook, если ты всё еще пользуешься им, конечно.

Добавить комментарий