Тест Nissan Qashqai e-Power: економічний як дизель, прудкий як електромобіль

Мої перші враження від гібридного кросовера Nissan Qashqai e-Power відкрились під час подорожі на трасі від центру Києва до села, розташованого майже в 100 км від Києва. Перше, що вразило — повний бак пального та орієнтовний запас ходу вражаючих 700 км.

Але спочатку про зовнішність та інтер’єр. Як і старший побратим X-Trail e-4ORCE, інноваційний Nissan Qashqai e-Power не лише стильний і елегантний, а ще й дуже економічний та екологічний. І якщо порівнювати його з Трейлом, то Кашкай, як на мене, оптимальний для міста (і життя за містом також) та більшості родин, яким банально не треба багато простору. Він компактніший, зручніший і при цьому оснащений не гірше.

Усередині міста цілком достатньо. Без надлишку, але достатньо. Те ж стосується багажника, щоправда, у даному випадку трішки простору «з’їдає» акумулятор, прихований з лівої сторони. Втім це не критично.

Салон Qashqai e-Power приємно вражає своєю комфортністю та високоякісними матеріалами. Мультимедів з 12,3-дюймовим TFT-дисплеєм, крім іншого, робить його дуже сучасним. Зручність та практичність найвищого рівня: від бездротового зарядного пристрою до системи самостійного паркування.

Що до зручності – Кашкай як Кашкай. Точніше, як новий Кашкай. Бо він ще тихіше, ще зручніше, і ще з більшою претензією на преміум. З претензією, але справді все гармонійно і сучасно. Втім переконатися в цьому може кожен, просто завітавши до автосалону. Тому перейду до основного – чи варто переплачувати за гібрид, і в чому він особливий, та чи особливий взагалі.  

Одним з ключових елементів Qashqai e-Power є його електричний двигун, що пропонує нульові викиди та ефективне використання енергії. Інтегрований бензиновий генератор дозволяє завжди мати наявність енергії, забезпечуючи додатковий комфорт та незалежність від зарядних станцій і блекаутів, які, на щастя (і дай Боже), залишилися в минулому.

Витрати пального на трасі вражають — 5,3-5,7 літри на 100 км пробігу. Динаміка теж вражає: від 0 до 100 км/год за 7,9 секунд. Однак, завдяки монотонній роботі двигуна внутрішнього згоряння, це відчуття не таке яскраве, як на бензинових або дизельних автомобілях. До того ж, шумоізоляція така, що приріст швидкості бачиш на спідометрі, а не у вікні.

Система e-Pedal Step додає зручності водінню, а вибіркова робота бензинового двигуна робить її дієвою та витонченою. Всі ці переваги доповнюються високою ефективністю трансмісії та збереженням стабільності руху на будь-якій дорозі.

Система управління енергією виявляє надзвичайну ефективність, вперше підлаштовуючи рівень стиснення двигуна внутрішнього згоряння від 8:1 до 14:1. Це забезпечує максимальну продуктивність та оптимальне споживання електроенергії, надаючи вам енергії саме тоді, коли це потрібно.

Обираючи Nissan Qashqai e-Power, ви отримуєте сучасне та інноваційне авто, яке поєднує в собі надійність, зручність та дбайливе ставлення до навколишнього середовища. І хоча всім нам зараз не дуже й то до довкілля (на жаль, є інші проблеми у вигляді «гарних» сусідів), насправді ця тема дуже важлива для всіх!

Підписуйся на наш Telegram (там інформація зʼявляється швидше, ніж на сайті), не забувай про наш Інстаграм (там частенько те, чого нему ні на сайті, ні у Телеграмі). Ну й, підпишись у Facebook, якщо ти все ще користуєшся ним, звичайно.

Добавить комментарий